Новини

Ігор Асєєв на день народження отримав у подарунок квартиру від "Сімейного розміру"

 

Ігор Асєєв на день народження отримав у подарунок квартиру від "Сімейного розміру"

в twitter в facebook в livejournal в ВКонтакті
14 грудня 2010, 12:49

Дива трапляються! І не лише на Новий рік. У цьому переконались усі учасники проекту "Сімейний розмір", а особливо його переможці - родина Асєєвих з Маріуполя. Протягом двох місяців дванадцять українських сімей проходили курс виживання в аргентинському будинку-велетні. Найсильнішими, найспритнішими та найспортивнішими виявились саме маріупольці. Вони ж і стали щасливими володарями головного призу проекту - квартири у рідному місті.

Урочиста церемонія вручення сертифікату на придбання нового житла відбулась 12 грудня на телеканалі "Інтер". Саме цього дня святкує свій день народження голова сімейства-переможця - Ігор Асєєв. Ось такий солідний сюрприз до свята зробила татові родина і проект "Сімейний розмір".

Не менш казкових подарунків удостоїлись Ярмоленки з Києва і Хоменки з селища Поршна, що на Львівщині, - за чесно завойоване друге і третє місце вони отримали поїздку для всієї родини в один з найчарівніших куточків світу - паризький "Діснейленд". Також ведучі проекту Денис Манжосов і Олена Кравець запросили усіх фіналістів проекту на зйомку новорічного концерту "Вечірнього кварталу".

З нагоди закінчення проекту "Сімейний розмір" з усієї України з'їхались його учасники - аби ще раз побачити нових друзів, привітати переможців і відзначити день народження Ігоря Асєєва. Звісно ж, без святкового торту тут не обійшлося - організатори свята підготували солодкий подарунок у вигляді нової квартири. Щойно торт подарували іменинникові, молодші Асєєви - 13-річний Олег, 11-річна Мілана, і 5-річний Назар - одразу ж поділили між собою солодкі кімнати, отож діти вже готові до переїзду у нову квартиру.

Вітаємо переможців і чекаємо новосілля і звіту про поїздку до "Діснейленду".

Інші новини