Новини

Хоменки вийшли до фіналу!

 

Хоменки вийшли до фіналу!

в twitter в facebook в livejournal в ВКонтакті
6 грудня 2010, 21:14

У суботу, 4 грудня, ми дізнались імена останніх фіналістів проекту "Сімейний розмір". Вийшла до фіналу і отримала реальний шанс виграти квартиру родина Хоменків з селища Поршна, що на Львівщині.

Як не крути, а лікареві-хірургові Алоку Бансалу нелегко було змагатися з рятувальником МНС Сергієм Хоменко. Щоправда, сімейство Бансал з Києва не вважає себе переможеними.

- Ми виграли набагато більше, аніж квартира, - на цьому проекті, у цій країні ми отримали незабутні враження, з якими не порівняти ніякі гроші, - говорить Алок Бансал. - А також тут ми знайшли нових друзів.

За час свого перебування в Аргентині Бансали встигли не лише показати хороші результати у "Сімейному розмірі", а й познайомитися з головними символами країни - усі четверо вони злітали на один з найпотужніших водоспадів світу Ігуасу, побували на справжньому аргентинському футболі і відвідали танго-шоу.

А перед своїм від'їздом Бансал влаштували прощальну вечерю для усіх учасників "Сімейного розміру" в одному з ресторанів Буенос-Айреса. Більше того, вони власноруч приготували для українців традиційні аргентинські страви - пиріжки емпанадас і стейки.

Інші новини