Новини

Родина Ярмоленків - у фіналі

 

Родина Ярмоленків - у фіналі

в twitter в facebook в livejournal в ВКонтакті
29 листопада 2010, 14:16

У другій півфінальній грі "Сімейного розміру" визначився ще один фіналіст - родина Ярмоленків. Спортивне загартування мами Світлани, тата Богдана і дітей Жори та Майї знову допомогли київському сімейству переграти серйозних суперників - цього разу Олексія, Ірину, Акіма та Даниїла Солонців з Харкова.

Щоправда, баталії у будинку-велетні не посилили конкуренції між учасниками проекту, а навпаки - ще більше здружили Ярмоленків й Солонців. Після вирішальної гри вони разом провели увесь вихідний день. Місце для прогулянки обрали дуже колоритне - іграшкове містечко Плата неподалік Буенос-Айреса. Напевно, родини настільки втомилися бути ліліпутами, що вирішили змінити обстановку і знайшли місце, де змогли відчути себе велетнями.

- Плата - це маленьке містечко з невисокими ніби іграшковими будівлями. Такий собі Буенос-Айрес у зменшеному вигляді, - розповідає Ірина Солонець. - Ми чудово провели там час - роздивились усі ці будиночки, покатались на поні, проїхались у маленькому потягу. Немов ще в одній казці побували.

Окрім цього, у Платі українські родини відвідали музей іграшок, де представлені ляльки з усього світу - є й українські експонати.

Як відпочили Солонці й Ярмоленки у маленькому містечку, дивіться у нашій фотогалереї.

Інші новини