Новини

Компанія "Ендемол Аргентина" знайшла свій "розмір"

 

Компанія "Ендемол Аргентина" знайшла свій "розмір"

в twitter в facebook в livejournal в ВКонтакті
27 липня 2010, 17:06

Ідея створення проекту XXS, в якому учасникам доводиться "вести домашні справи" в будинку-велетні, прийшла в голову верхам компанії "Ендемол Аргентина" після отриманого досвіду сопродюсування топових шоу "Фактор страху" і "Вайп Аут".

- Перші версії проекту XXS вийшли в ефір турецького каналу Star V і португальського SIC. Високі рейтинги не змусили довго чекати продовження: у Бразилії, Чилі, Колумбії, Франції теж захотіли своєї версії шоу, - розповів голова "Ендемол Аргентина" Мартін Куеллер виданню Variety.

У шоу беруть участь сім'ї, які змагаються в будинку небачених розмірів. У цьому і є головна родзинка проекту: люди, як мишки, намагаються видертися на гігантський диван, пересуватися на шоколадній подушечці у мисці з молоком і плавати в пральній машині розміром з басейн.

"Ендемол Аргентина" передбачила понад 20 версій проекту XXS, адаптованих для різних країн. Компанія надає місяць зйомок і пропонує все необхідне в розпорядження знімальної групи та учасників шоу.

- Досвід, отриманий у минулих проектах, допоміг нам у запуску XXS. Це перший крок на шляху до створення успішних вітчизняних продуктів. Наш козир - якість, і це головне, - сказав Куеллер.

Джерело: Variety

Інші новини